Instagramer/ka

Vyznáš sa v sociálnych sieťach? Vieš, čo teraz letí? Vyznáš sa v #heštegoch? Si komunikatívny/a? Potom ti spravovanie oblastného Instagramu nebude robiť problém. Bratislavská skautská oblasť hľadá šikovného človeka na spravovanie oblastného Instagramu.

WordPress expert pre nový BSO web

Skauti v Bratislave hľadajú pomoc od experta na WordPress pri tvorbe novej oblastnej webstránky. Už ani tebe sa nechce pozerať na našu starú nevkusnú stránku a hanbíš sa za ňu spolu s nami? Chceš byť aj ty súčasťou tvorby tej novej a máš na to potrebné skúsenosti, ktoré nám vieš odovzdať? Neváhaj sa prihlásiť!

Grafik pre výročnú správu BSO

Hľadá sa šikovný človek pre návrh, grafické spracovanie a zalomenie výročnej správy Bratislavskej skautskej oblasti za rok 2019. V priebehu februára bude hotový textový obsah, pre ktorý bude treba navrhnúť dizajn a zalomiť celú výročnú správu. Tvoju prácu by sme radi využili vo februári, prípadne začiatkom marca.