Ponuku dobrovoľníckych činností počas COVID-19 nájdeš na podstránke Skautskej služby.

Milí priatelia, pripravili sme pre vás ponuku aktuálych otvorených dobrovoľníckych pozícií v Bratislavskej skautskej oblasti, Neváhajte si z nich vybrať a kontaktovať nás!

• Všetky
  • Dlhodobá spolupráca
  • Krátkodobá spolupráca

Vyznáš sa v sociálnych sieťach? Vieš, čo teraz letí? Vyznáš sa v #heštegoch? Si komunikatívny/a? Potom ti spravovanie oblastného Instagramu nebude robiť problém. Bratislavská skautská oblasť hľadá šikovného človeka na spravovanie oblastného Instagramu.

Skauti v Bratislave hľadajú pomoc od experta na WordPress pri tvorbe novej oblastnej webstránky. Už ani tebe sa nechce pozerať na našu starú nevkusnú stránku a hanbíš sa za ňu spolu s nami? Chceš byť aj ty súčasťou tvorby tej novej a máš na to potrebné skúsenosti, ktoré nám vieš odovzdať? Neváhaj sa prihlásiť!