Screen Shot 2017-10-12 at 20.29.20

Chceš spoznať zahraničných skautov na ich návšteve na Slovensku? Staň sa lokálnym skautským sprievodcom!

Vždy si sa chcel/a stretnúť so zahraničnými skautmi? Rád/rada spoznávaš nových ľudí? Poznáš skryté zákutia svojho mesta a okolia? Vieš ty a tvoj oddiel oddiel poskytnúť vašu klubovňu na prespanie? Chceš sa viac angažovať skautskom živote a skúsiť niečo nové?

Ak si aspoň na jednú z otázok odpovedal/a ÁNO, potom je nový skautský projekt Local Scout Guide určený aj pre teba!

Čo je Local Scout Guide?

Local Scout Guide je projekt, kde spájame zahraničných skautov, ktorí chcú navštíviť Slovensko, so slovenskými skautmi, ktorí im radi pomôžu či už poskytnutím nocľahu v klubovni, prehliadkou mesta, výletom alebo čokoľvek iným, o čom si myslíš, že urobí pobyt zahraničných skautov u nás nezabudnuteľným.

Ako na to?

Stačí vyplniť priložený formulár, kde uvedieš, odkiaľ si, čo vieš ponúknuť a pod. Zahraniční skauti majú taktiež k dispozícii formulár, kde zas oni priblížia svoje predstavy. Ak sa budú zhodovať s tvojou ponukou, budeme ťa emailom kontaktovať a následne zahraničným skautom prepošleme kontakt na teba, aby ste sa mohli priamo dohodnúť na podrobnostiach.

Čo za to?

Predsa noví kamaráti, spestrenie každodenného života, získanie poznatkov o skautingu v inej krajine a hlavne dobrý pocit za vykonanie dobrého skutku.

Nejaké nejasnosti?
Ak máš na nás akékoľvek ďalšie otázky alebo pripomienky, kontaktuj nás emailom na guide@skauting.sk a čo najskôr na všetko s radosťou odpovieme.

Prihlás sa: